درباره‌ی ما

شرکت سرمایه‌گذاران فناوری تک وستا آرمان با نام تجاری «تک‌ونچرز» در تاریخ ۲۲ مهرماه ۱۳۹۷ تاسیس گردیده است.

این شرکت به عنوان بازوی سرمایه‌گذاری خطرپذیر گروه توسن فعالیت خود را آغاز کرد و از همان ابتدا، مالکیت برخی از شرکت‌های کوچک و متوسط گروه از جمله اعتماد هوشمند آینده، خدمات هوشمند آینده، زمین هوشمند آینده، رای دانا، TLS و همرو از هلدینگ تک‌وست به تک‌ونچرز منتقل گردید تا علاوه بر همگن شدن سبد سرمایه‌گذاری‌های گروه توسن در دو هلدینگ تک‌وست و تک‌ونچرز، امکان راهبری، منتورینگ و تامین مالی شرکت‌های کوچک و متوسط و استارت‌آپی گروه به شکلی تخصصی و متمرکز در تک‌ونچرز فراهم گردد.

تک‌ونچرز علاوه بر راهبری شرکت‌های انتقال یافته از تک‌وست، ضمن شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و کارآفرینان مستعد در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و فینتک، به توسعه کسب و کارها و شرکت‌های جدید نیز اقدام نمود.

شرکت زنجیره‌های زرین هوشمند آینده (زربد) به عنوان ارائه دهنده سامانه هوشمند پلمپ، نگهداری و مبادله اشیاء گرانبها مبتنی بر فناوری بلاکچین در سال ۱۳۹۸ به عنوان اولین شرکت تازه تاسیس در سبد سرمایه‌گذاری‌های تک‌ونچرز قرار گرفت و پس از آن شرکت هوش مصنوعی دلفین با هدف توسعه سرویس‌های هوش مصنوعی و یادگیری ماشین در ابتدای سال ۱۳۹۹ و شرکت‌ رایزن هوشمند و نوپرداز مشاوران استادان (رهنمان) با هدف ارائه سرویس‌های مشاوره، آموزش و تهیه محتوای تخصصی در حوزه اقتصاد، کسب و کار، مالی و سرمایه‌گذاری در اواسط سال ۱۳۹۹ در سبد سرمایه‌گذاری تک‌ونچرز قرار گرفتند.

تک‌ونچرز در ابتدای سال ۱۴۰۰ با تاسیس دو شرکت جدید به دو حوزه سبک زندگی و سلامت ورود کرد. شرکت حرکت هوشمند آینده با برند Energym در حوزه تناسب اندام، ورزش در خانه و سلامت و شرکت نوای دیار خرد با برند Deed در حوزه سبک زندگی و جستجوی تصویری و ایده‌پردازی از فروردین ماه ۱۴۰۰ کار خود را آغاز کردند. در انتهای این سال نیز شرکت سامانه‌های تجاری نوآوران با برنده شدن در مناقصه PGSB به عنوان یکی از دو اپراتور ملی ارائه دهنده سرویس‌های دولت الکترونیک به سبد سرمایه‌گذاری‌های تک‌ونچرز اضافه شد.

تک‌ونچرز در ادامه مسیر سرمایه‌‎گذاری خطر پذیر خود می‌کوشد ضمن مدیریت و راهبری پرتفوی کنونی خود، فرصت‌های توسعه کسب وکار و سرمایه‌گذاری را با دقت مورد رصد قرار داده و از مشارکت با کارآفرینان و سرمایه‌گذاران اکوسیستم استارت‌آپی کشور با آغوش باز استقبال نماید.

اعضای هیئت مدیره

دکتر سید محمد فاطمی اردکانی
نایب رئیس هیئت مدیره

دکتر سید ولی اله فاطمی اردکانی
رئیس هیئت مدیره

دکتر امیرحسین قادری عابد
عضو هیأت مدیره و مدیرعامل